Červenec 2011

Dog's are still sweet!

20. července 2011 v 22:35 | Edwina |  Jednorázovky
Z menčím zpožděním vám sem házím slíbené překvápko!!! :) Asi už ste si všimly že psy zbožnuju, co? :D
Tak nic, příjemné počteníčko!!! :)


RECENZE: Edward Elric, je sedumnáctiletí student třetího ročníku na střední škole. Po smrti matky žije z maldčím bratrem Alphonsem a otcem v rodné vesnici Rosemboll. I když se zdá, že je v životě naprosto spolojení, dobře se učící student, ve skutočnosti je často zoufalí a život pro něj pomalu strácí smysl. Jednou se však půjde projít do lesa a najde něco, co mu změní život.

Happībāsudē , edwina.blog.cz

20. července 2011 v 14:02 | Edwina |  Kecy úžasné Edwi-chan
Víte co je dneska za den? Dneska je to rok, co už moje drahá edwina.blog.cz funguje!!! :) Je to jako včera, když sem na winry-chan psala, že ruším blog a dělám novej, ale už je to rok... Takže sem se rozhodla, že vám se asi tak v osum nebo devět hodin dám speciání povídečku, z názvem Dogs are still sweet ... Těžte se!!! :)

NA FUKUŠIMU SE ŘÍTÍ TAJFUN VELKÝ JAKO CELÉ JAPONSKO!!!!!!!!

18. července 2011 v 20:24 | Edwina
Ani lidi moji zlatí, na naše milované Japonsko se řítí tajfun Ma-on velký jako celé Japonsko!!! Představte si, dneska sem si sedla k počítači, napila se minerálky a zapla net. Málem sem to vyprskla na monitor, když sem na Seznamu uviděla zpávu, že se na Japonko a hlavě na Fukušinu 1 řítí OBŘÍ tajfun!!! Uplně mi vyhrkly slzy...

Velmi silný tajfun Ma-on se blíží k ostrovům Japonska a panují vážné obavy, že udeří také na jadernou elektrárnu Fukušima 1, která byla vážně poškozena při zemětřesení 11. března letošního roku. Na satelitních snímcích japonské meteorologické služby je zřetelné, že tajfun dosahuje obřích rozměrů a jeho rádius překonává rozlohu Japonska.
Během pondělí dělníci narychlo stavěli kryt nad třetím reaktorem, který by mohl být tajfunem nejvíce ohrožen, uvedla CNN. Dělníci budují narychlo střechuii nad reaktorem ,která má zabránit tomu, aby do něj napršelo.
Voda, která by se do něj dostala, by mohla být kontaminována radiací, jež unikla z napůl roztavených palivových tyčí.
Dělníci spěchají, protože tajfun má udeřit v úterý, uvedli meteorologové.
Hlavní město Tokio by měl zasáhnout v noci na středu. Doprovázejí jej větry o rychlosti až 160 kilometrů za hodinu. Meteorologové předpovídají, že větry vzedmou vlny Pacifiku do výše až 12 metrů. 

Ostrovy Kjúšú a Šikokuse budou potýkat s intenzivními přívalovými srážkami, které mohou zapříčinit záplavy a sesuvy půdy.

Někdy se bojím, že přichází Apokalipsa a Japonsko je její první obětí... :'( Asi se zblázním, dnešní svět je tak prohnylí... Nedivím se, že se chce Matka Příroda pomstít, ale proč si to vybíjí na Japonsku? NA nejkrásnějším místě světa? Proč nejde na Američany?!! Ty nejvíc škodý!!!!!!!!!

ZOUFALSTVÍ aneb mám problém...

14. července 2011 v 20:57 | Edwina
Lidi, mám tu VÁŽNÉ PROBLÉM... Zmizelo mi menu. Nemám ponětí, proč. Snažila sem se změnit pořadí v podložky menu , ale nešlo mi to vůbec přetáhnout. Tak sem dala uložit a náhle, co se stalo? Zmizelo mi z blogu menu. Snažila sem se to všemožně napravit, ale nejde to!!! Sem zoufalá a nevím, co s tím... Tak vás prosím o pomoc. Ne, nevím, co mám dělat. Poradily by ste mi? Když tak mi napošte prosím email na edwinaelric@email.cz ... Moc Vám děkuju... Do tí doby, než to spravím ale asi nebudu psát povídky a ani články... Promiňte....

Rena Ryuugu

14. července 2011 v 20:28 | Edwina |  Higurashi no naku koro ni
Moje oblíbená Rena! :)

Higurashi no naku koro ni

5. července 2011 v 14:04 | Edwina |  Higurashi no naku koro ni
Tak první Anime recenze na jiné anime co tu mám. Je to na moje oblíbené ( spolu z Bleachem drží 3. místo ) anime Higurashi no naku koro ni.

PÁR SLOV: Toto anime je jedno z těch, na které s radostí vzpomínám. Moc se mi líbil příběh, i když byl mírně zarážející a nedotažený dokonce (naštěstí je druhá série), ale i tak se mi to líbilo. Rozhodně plus přidávám za nevinně vypadající první díl, kdy jsem si doopravdy myslela, že to bude nějaká harémová blbost, kde se Keiichi vyspí s každou, ale naštěstí už po druhém dílu mi došlo, že jsem na omylu. Dalším plusem je rozhodně hudba, která dodává celému ději takový tajemný nádech, i když jde třeba jen o zpěv cikád. Takže já toto anime rozhodně doporučuji, tedy, pokud máte rádi trochu krvavé a záhadné anime.
MOJE HODNOCENÍ :
Kresba : 8/10
Příběh: 8/10
Hudba: 10/10
Postavy: 9,5/ 10

Příběh začíná měsíc po tom, co se 14. letý Keiichi Maebara přestěhuje do malebné vesničky Hanimazawy. V místní škole, kde všechny děti (je jich jen 24, pokud se nemýlím) chodí do jedné třídy, si najde kamarádky: Renu Ryuugu, Mion Sonozaki, Satoko Hojo a Riku Furede. Dívky Keiichiho dokonce příjmou do jejich klubu her, kde ale vyhrává vždy ten, kdo nejlíp podvádí. Ve vesničce je nádherný klid a pohoda. No, teda až do doby, než se Keiichi dozví ze starých novin, že se zde už čtyři roky po sobě dějí podivná úmrtí a zmizení , a to v ten samý den. Svátek česání vlny, který se rychle blíží. A tento svátek, podivná úmrtí, šílené kamarádky a všechno kolem toho se Keiichimu ani náhodou nevyhnou.

ANIME seznam

5. července 2011 v 13:18 | Edwina

Přehled Anime, co mám zkouknuté.
A


B


C


D

E

F


G


H

CH


I


J


K

L


M


N

O


P


Q


R


S


T


U


V


W


X


Y


Z