Únor 2011

Ty v Fullmetal Alchemist pro Tesky Sekolu

17. února 2011 v 22:50 | Edwina
Tak konečně jse někdo ozval!Kamarádka mi napsala na email,abych jí udělala vyhodnocení!Jasan že ti ho udělám!Pokud by jste taky měly zájem,tak TU je článek..Tak jo..Koniciwa


Tesky Sekolu
Je to citlivá osůbka,které i přez to,že je silná alchimistka nesnáší zpory a boje.Odráží jse to od její minulosti,kdy jí před očima zabily rodiče ve válce,když jí bylo 11.Teď je jí 16...Pochází z vesničky nedaleko Rosembollu,která už ale bohužel nestojí protože ho při válce srovnaly ze zemí.Je velice plachá a nedůvěřuje cizim lidem,taky je milá a na nikoho se nedokáže zlobit.Hrozně ráda má kolem sebe alespoň jednoho přítele,díky kterému dostává pocit bezpečí.


Má dlouhé světlouce fialové vlasy a stejnou barvu očí.Věčinou nosí černé šaty,jaké má na obrázku.Na pravém rameni má mateřské znamínko ve tvaru srdíčka.


Alchimii ovládá téměř bezchybně z použitím kruhu,a proto má u sebe vždycky křídu.Nemá ráda státní alchimisty,protože jí vyvolávaj nepříjemné zpomínky z dětství.

Obrovskou radost jí někdo udělá když se s ní půjde o půlnoci projít nebo když jí složí kompliment.Ale naopak nesnáší a přímo jí nervuje,když se jí někdo furt na něco vyptává,a zvlášť na její minulost.(to pak i brečí)


Je hrozně zamilovaná do Eda a dokonce z ním i chodí.
Jejími nejlepšími kamarády jsou Winry z Alem.
Nemusí dvakrát všechny alchimisty v modrejch uniformách a nesnáší homonculy.


Miluje motílky a kočky.

CO JSI O TOBĚ MYSLÍ OSTATNÍ:


Ed: Nejkrásnější a nejúžasnější holka na celém světě!Vážně ji děsně miluji!!!
Winry: Pozor Ede aď mám neuletíš!Vážně skvělá holka mám ji hrozně ráda!Skvěle si rozumíme a pomáhá mi v dílně!
Al: Skvělá holka,bráška má opravdu štěstí že na někoho takového narazil!
Roy: Viděl jsem ji jen párkrát a při boji jen jednou,ale musim uznat,že je obravdu velice nadaná!Zachránila Edovi kůži,když to zvoral!*posměšněj škleb na Eda*
Ed: hale!Skuz si bojovat z několika homonculy najednou sám!*celej nasranej*
Riza: Radči je přeskočíme,jo? Nevim co si o ni myslet,vyděla jsem ji pouze párkrát jak se krčí za Edem...Asi jí to na Centrále nedělá dvakrát dobrej pocit...*z pozadí jde slyšet hádka Eda a Roye*

Rozcestník povídek

16. února 2011 v 22:02 | Edwina
Tak jo...Můj pokus o udělání rozcestníku mích povídek...
--------------------------------------------------------------------------------
Takže... Prosím, aby jste si uvědomili, že 99% povídek je shounen ai/yaoi (kluk/kluk), takže prosím vy, ktrří toto téma nemáte v lásce, NEČTĚTE TO! Nikomu nebráním, aby si to přečetl, ale nebudu tu pak trpět komentáře typu "Fuj! Buzíci!" a tak dále...
Jinak budu samozdřejmně za komentáře moc ráda! ^^

LADY GAGA vs. MANCINI - Jak se (ne)stát milionářem

15. února 2011 v 14:45 | Edwina
Tak tohle nééé!!!To nepřežiju!Tohle je vážně těšký masakr!To si pustě aď už se mám rap líbí bo ne!Ale pokud máte nějak omezení stahování tak vám to doporučuju přepnout na 1:06 .
Vážně.Tady máte video. XDDDDD

The best gift

11. února 2011 v 21:40 | Edwina |  Jednorázovky
Ok.Tady máte to slíbené překvapení.Je to taková jednorázovka na můj oblíbení pár EdxWinry...Tak jo lidičky,příjemné počteníčko!!! :)
 
recenze: Winry žije svůj običejní život ve 21.století.Hrozně moc si přeje motorku ke svím 16. narozeninám,ale co jse stane,když místo motorky dostane něco jiného?A možná i mnohem lepšího?
 

Mám 12.!!!

11. února 2011 v 13:34 | Edwina |  Kecy úžasné Edwi-chan
Ok...Dnes, 11.února slavim svoje 12. narozky!!! ((no to není nic moc,co?XD ))
Hrozně jse těšim na neděly na to mejdlo,které budu letos slavit v uplně novim bytě(jsme se totiž poprvé předstěhovaly před vánoci a to jen o 200 m. dál XD )) a ještě ze svejma spolužákama ze třídy. :D
To protože příjdou i kluci a budem hrát flašku na úkoly.(jestly budu muset někoho políbit tak ten,kdo mi ten úkol dal tak dostane přez držku!!! XD )
Tak jo,ted jsem se zse rozkecala!Jo a čekejte tu večer překvápko!!!
Koniciwa!!! ♥.♥

FMA chibi party

4. února 2011 v 21:59 FullMetal Alchemist
OMG!!!Já se u toho málem pochcala smíchy!Hlavně tomu konci,jak tam na Eda Winry řve! XD
LOL!!!Stojí to za schlédnutí!!! XDDDDDDDDDDDDDDDd


Za 1. BLESKOVKU

1. února 2011 v 17:59 | Edwina |  Diplomy
Za 1. BLESKOVKU:
Pro Tsuki-chan za BLESKOVKU
Pro Luna95 za BLESKOVKU
(Doufám,že se líbí...)